top of page

CONDO HOTELLI KONTSEPTSIOON

Planeerime luua unikaalseid linnakeskkonnas asuvaid elamispindu, mis ühendavad hotelliteenuste mugavused koduse korteri privaatsusega.


Meie condo-hotellid pakuvad tulevikus elegantselt sisustatud kortereid, kus saate nautida kaasaegseid rajatisi ja luksuslikku elukeskkonda. Planeerime pakkuda mitmekesiseid korterite suurusi ja paigutusi, et sobituda erinevate vajadustega. Korterid on kujundatud kaasaegse disaini lahendusega, et luua hubane atmosfäär ja mis samal ajal arvestab madala keskkonnajälje eesmärkidega.


Lisaks kvaliteetsetele korteritele pakume ka laia valikut mugavusi, mis muudavad teie viibimise meeldejäävaks. Kavandame luksuslikke sisebasseine, spordisaale, restorane ja lõõgastusala, kus saate hellitada oma meeli. Samuti soovime pakkuda mitmekülgseid teenuseid nagu vastuvõtt, koristus- ja pesuteenused ning abivalmis personal, kes aitab teil luua unustamatuid hetki.


Meie condo-hotelli kontseptsioon on mõeldud inimestele, kes hindavad paindlikkust ja luksust oma majutuskogemuses. Olenemata sellest, kas olete ärireisil, lühikesel puhkusel või kasutate seda oma püsiva elupaigana, soovime pakkuda teile ideaalset tasakaalu hotelliteenuste ja koduse mugavuse vahel.

 

Condo hotelli kontseptsiooni kohaselt omandate korteri ning sõlmite hotelli operaatoriga lepingu mille alusel saate oma elamispinda vajadusel ka välja rentida ning loomulikult kasutada kõiki hotellioperaatori poolt pakutavaid teenuseid alates toitlustamisest lõpetades korteri tehnilise haldamisega.


Oleme põnevil selle projekti üle ning jätkame selle arendamist ja täiustamist.

bottom of page