top of page
Mart_Lee4.jpg

Mart Lee vastutusala on kinnisvaraarendused ja kinnisvarahaldamine. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Ärijuhtimise MBA erialal ning Tallinna Tehnikaülikooli Tootmise ökonoomika ja juhtimise erialal. Tema töökogemus hõlmab erinevaid juhtivaid positsioone kinnisvarasektoris, sealhulgas OÜ Investment Agency partner, OÜ Sundstrand juhataja ja nõukogu liige ning kaubanduskeskuste arendamine ja rahastamine OÜ Valerston Grupp ja OÜ Fenmarc Grupp kaudu.

Juhatuse liige

Tel.: +372 50 31 805

 mart.lee@seagatecondo.ee

Illar_Kaasik5.jpg

Illar Kaasik on Prudentias juhtivpartner ja Investment Agency asutaja, enne seda töötas ta juhtivatel positsioonidel pangandussektoris. Ta on olnud juhtiv nõustaja mitmete M&A tehingute juures, sealhulgas ärikinnisvara müük ja ettevõtete müük. Lisaks on ta olnud nõukogu liige mitmetes ettevõtetes ja osalenud omavalitsuste arengu- ja eelarvekomisjonide töös.

Juhatuse liige

Tel.: +372 50 51 753

 illar.kaasik@seagatecondo.ee

Paul2.jpg

Paul Muttanen on pikaajaliselt olnud seotud turvavaldkonnaga .Viimased aastad on ta peamiselt olnud seotud Urmas Sõõrumaale kuuluvate ettevõtete AS ESS Lääne Virumaa ja AS ESS Narva juhatuse liikmena ning hiljem AS Forus Security nõukogu liikmena.Ta on samuti töötanud Jõhvi valla vallavanemana ning on täna samuti Ida-Virumaa Inerisoomlaste Selts MTÜ juhatuse liige.

Juhatuse liige

Tel.: +372 50 55 839

 paul.muttanen@seagatecondo.ee

bottom of page